Щодня кількість українців, які переживають тривогу і страждають від панічних атак, збільшується. Позбутися цього можна за допомогою одягу худі-антистрес.
Советnews побував на презентації такого худі, і з’ясував ще він може допомогти підтримати спокій та відновити емоційну рівновагу – якщо немає можливості одразу звертатися до психолога.
Дві сестри – Інна та Ліза Руденко – з початком повномасштабного вторгнення активно відшивають одяг та бронежилети для військових на своєму виробництві бренду одягу “Hey Sis!”.
Об’єднавши свої зусилля з психологинею Оленою Шершньовою, дівчата вирішили створити особливе худі-антистрес.
Завдяки своїм терапевтичним функціям, худі-антистрес допомагає знизити рівень стресу і тривоги, адже має спеціальні елементи, які надають додаткову сенсорну стимуляцію — дієвий інструмент для зменшення тривожності в короткостроковому моменті.
Особливий одяг
—Худі-антистрес. Так називається наша нова колекція. Напевно найважливіша з усіх, що ми коли-небудь створювали. Ми зробили особливий одяг.
Його можна назвати емоційним, сенсорним, емпатичним, терапевтичним, тактильним…
Але зрештою в його основі є лише одне почуття — любов, бажання захистити найближчих і трохи себе, – зазначають у “Hey Sis!”.
При створенні худі, автори проєкту також врахували і функцію різних кольорів для заспокоєння, обравши три основних гами:
- смарагдовий – спокій та медитація
- чорний – концентрація
- колір капучино – релакс та розслаблення
Шість технік
Серед шести технік, запропонованих психологинею Оленою Шершньовою на худі-антистрес:
- “Квадрат дихання” для повернення спокійного емоційного стану.
- “Повернення в “тут і зараз” при панічних атаках та тривожних станах.
- “Відновлення віри в себе та майбутнє” у той час, коли підступила зневіра.
- “Сенсорна прокачка мозку”.
- “Одягни настрій” при роботі з установками та підсвідомим налаштуванням на гарний лад.
- “Баланс “напруження-розслаблення” при стресі та нервовому збудженні.
Намистини та кишені-обійми
Разом з тим, колекція “худі-антистрес” — це стильні речі, які приємно носити щодня. До прикладу, намистини. Дерев’яні, не покриті жодним фарбником. Приємні на дотик і теплі. Вони вільно рухаються на мотузці, їх можна торкатися будь-де і будь-коли, переплітати між собою, зібрати в намисто і навіть розмалювати.
На спині худі розміщені справжні “кишені-обійми”, призначені для вашої близької чи коханої людини, дітей та друзів.
Для виживання людині потрібно, щоб її обнімали 4 рази на день, 8 раз — для підтримки, і 12 — для особистого зростання та розвитку. Це стверджує американська психологиня Вірджинія Сатир. То ж, автори “худі-антистрес” врахували і цей важливий факт для підтримки ментального здоров’я Українців.