Напередодні дня театру, який у всьому світі відзначають 27 березня, ми підібрали для вас найкращі театральні вистави столичного Молодого театру. Перевірений хіт Олексія Вертинського та його «Синій автомобіль», Лілія Ребрик чи «Шинель» Миколи Гоголя? Вибирати вам, але знаємо точно: театр допоможе знайти втіху чи натхнення у будь-якій життєвій ситуації.
«Ін’єкція безсмертя», 21 березня
За п’єсою «Засіб Макропулоса». Красива жінка, світова зірка, яка має абсолютно все: гроші, славу, увагу залицяльників. Її бажають, кохають, боготворять. Проте вона байдужа до життя, але така пристрасна, аби жити!
Емілія приїздить до маленького патріархального містечка, гастролі зірки перевертають все з ніг на голову, її таланту поклоняються всі навкруги. Молода красуня намагається тут врятуватися від найбільшого свого страху, а врешті-решт проходить шлях від улюбленої примадонни до ворога.
Чим же завинила Емілія Марті перед місцевими мешканцями, щоби вони вчинили над нею самосуд?
«Жагуча таємниця», 21 березня
Вистава за мотивами новел Стефана Цвайга. Цей дім схожий на вулик погано завуальованих таємниць, що готові вилетіти зі своїх схованок і боляче вжалити. Що переможе: кохання, страх чи почуття обов’язку, коли тримаєш у руках папірець з призовом на військову службу?
Як багато запитань! І чи знайдуть наші герої на них відповіді?
«Зачарований», 22 березня
За п’єсою «Безталанна» Івана Карпенка-Карого.
Що буває, коли серце рветься навпіл, Ви дізнаєтесь із найкращої української п’єси про кохання. Ця історія про те, як одна бездумна помилка може зруйнувати все життя, адже справжнє почуття трапляється лише раз.
Убити чи любити, 23 березня
За п’єсою Р. Тома «Вісім жінок». Різдвяний вечір. Вісім красунь, що очікують на затишне родинне свято. Серед них – один чоловік, який займає особливе місце в житті кожної.
Чим же займуться напередодні свята ці восьмеро? Вони точно не сумуватимуть! А вдаватимуть впливових, успішних, розумних, закоханих, спонтанних, веселих, романтичних, ерудованих, досвідчених, мудрих, спокійних жінок, справжніх матерів, професіоналів своєї справи.
Гратимуть успіх, спокій, витримку, істерику. Гратимуть одна для одної.
«Потрібні брехуни», 24 березня
Багатому, самотньому та невгамовному мсьє Амількару потрібні висококласні брехуни! Художник-невдаха, дівчинка за викликом, актриса одного з театрів… Усіх їх збирають у дивному заміському будинку. Чому? Та тому що їм пропонують надзвичайну роботу – брехати. І за кожну бурхливу фантазію платить мсьє Амількар. Тож роблять вони все рішуче, з блиском в очах і правдиво! Брехуни знайомляться, закохуються до нестями, і…брешуть, все ж таки… брешуть… Чи ні? Розбирайтеся самі! Адже ви теж запрошені на цю скажену комедію!
«Цап-ка-Цап», 26 березня
За мотивами української народної казки “Коза-Дереза”.
Ніхто не чекав від Зайця відважного спротиву, але ми точно знаємо: не на тих напали!
Відома українська народна казка “Коза-дереза” заграє новими барвами у музичній виставі “Цап-ка-цап”.
Виразні алюзії на сучасні події політичної арени світу зчитуються дорослими.
А діти… Діти побачать на сцені казку, яка вчить кожного з нас обороняти рідний дім і не вірити ворожим пройдисвітам.
«Шинель», 25 березня
Непримітний чиновник одного департаменту мусить змінити свою стару зношену шинель на нову. Але для цього йому потрібно змінити старе життя на нове, що він і намагається зробити. Чи зможе Акакій утримати нову шинель і нове життя у своїх руках?
«Загадкові варіації», 26 березня
На безлюдний острів у крижаному норвезькому морі, де останні 15 років відлюдником мешкає відомий письменник, приїздить журналіст із маленької провінційної газети. Аби взяти інтерв’ю. Чому нобелівський лауреат погоджується на це, адже він ненавидить журналістів?
Ця надзвичайна детективна історія з багатьма пострілами була написана видатним драматургом Е. Шміттом спеціально для бенефісу зірки французького кінематографа Алена Делона. Вона занурить вас у вир шалених пристрастей, несподіваних сюжетних поворотів, чуттєвих любовних історій та неповторного французького гумору!
«Синий автобиль», 28 березня
Цю виставу поставив Ігор Славинський – актор, режисер та відомий телеведучий, а зіграв Олексій Вертинський. В основі – п’єса одного з найпопулярніших українських сучасних драматургів Ярослава Стельмаха. Це своєрідна сповідь автора про те, як непросто бути творчою людиною, як важко іноді народжуються звичайні слова, з них речення, а з речень – твори, які потім стають книгами, що інколи недбайливо покриваються пилом на бібліотечних полицях. Життя письменника – штука тяжка, але водночас страшенно цікава.
«Чоловіки і жінки», 28 березня
Вистава дипломного курсу заслуженого діяча мистецтв України Юрія Висоцького, створена за оповіданнями Бранислава Нушича. Часом вона іронічна, інколи саркастична, але у фіналі кожної історії – несподіванка.
«Сватання на гончарівці», 30 березня
Одна з найулюбленіших українських комедій на сцені Молодого театру зіграна понад шістсот разів! Та й не дивно, адже кожне нове покоління із незмінним захопленням спостерігає за тим, як красуня Уляна підносить гарбуза незграбному телепню Стецьку. Як спритний вояка Скорик видає себе за чародія і просто на наших очах «гіпнотизує» незговірливу Улянину матір, аби та погодилася видати дочку заміж за коханого Олексія.
Адреса театру
м. Київ, вул. Прорізна, 17
Квитки можна придбати тут http://kassa.2show.mobi/picker/widget_start