Останнім часом люди все частіше згадують пісеньку про фінанси, які співають романси, шукають додаткові джерела доходу і намагаються всіма способами залучити гроші.
Давайте розбиратися: чи варто вірити в прикмети, як потрібно ставитися до грошей і чому важливо чітко уявляти, на що ви їх витратите.
Правильне замовлення
Психологи стверджують, що кожен із нас отримує в житті саме те, що замовив, і це повною мірою стосується грошей. Тому для початку потрібно точно визначити, яка сума вам потрібна, а потім подумки уявити, на що ви її витрачатимете. До речі, саме цим і пояснюються випадки, коли щасливчики, які виграли великі суми в лотерею, дуже швидко їх втрачають — адже вони не знають, що з ними робити!
Люди, які мають грошей, часто не тільки не можуть ясно собі уявити, що таке багатство, а й бояться про це думати.
Це з тим, що з дитинства живуть стереотипи на кшталт «гроші даються лише потім і кров’ю» чи «не в грошах щастя». Ці споконвічно неправильні установки є коренем всіх фінансових проблем! Здається, що у людей, які так кажуть, якась хронічна нелюбов до грошей. І, хочете, вірте, хочете ні, вони це «відчують» і відплачують нам тим самим (ну чи ми самі собі відплачуємо, просто добровільно відмовляючись від них). Тому ще раз чітко уявляйте потрібні вам суми.
Причому чим більше вони будуть — тим краще (з розрахунком на те, що ми все одно отримуємо менше).
Популярні прикмети
У гонінні за купюрами ми насамперед згадуємо про прикмети та ритуали:
- гаманець повинен бути дорогим і мати червоне, коричневе або золоте забарвлення (для чоловіків – внутрішнє оздоблення);
- у ньому окремо від інших грошей необхідно носити талісман – доларову купюру, залізну гривню чи спеціальну монетку;
- її краще «закодувати» будь-якими словами, наприклад: «Ловись, гріш, і велика, і маленька!»;
- зарплату не можна витрачати першого дня — гроші хоча б одну ніч мають переночувати вдома;
- зарплату не можна витрачати першого дня — гроші хоча б одну ніч мають переночувати вдома, навіть якщо лежать на картці;
- з купюрами потрібно постійно спілкуватися, перераховуючи їх;
- вітається наявність будинку грошового дерева та скарбнички – це приваблює енергію грошей.
Вірити у грошові прикмети чи ні — вирішувати лише вам, але якщо якісь дії надихають і дають сили, то не варто від них відмовлятися.
Деякі сперечання
Вони можуть стосуватися як перерахованих вище прикмет, і інших. Наприклад, багато розбіжностей викликає питання, чи варто підіймати знайдені гроші. Одні кажуть: звісно, адже розкидатися ними не можна. Інші: у жодному разі — подарувавши легкий подарунок, доля забере щось цінніше. А треті радять підняти, але якнайшвидше витратити, а краще — віддати нужденним.
Запитуєте, в які прикмети вірити? У будь-якому разі — у добрі! Ви ж пам’ятаєте, що всі наші думки є матеріальними?
Місячні ванни
На окрему увагу заслуговує безліч прикмет, пов’язаних з грошима і Місяцем.
- Найчастіше рекомендують укладати широко розкритий гаманець (або окремі купюри) на підвіконня так, щоб на них падало місячне світло.
- Хтось пропонує проводити цей ритуал у перші дні молодика, інші – на четвертий день, треті – лише влітку і лише п’ятого чи одинадцятого числа.
- Деякі «майстри магії» дозволяють проводити подібну процедуру будь-якого вечора при Місяці, що росте, а також у повний місяць.
Використовувати для збільшення грошей можна й енергію Сонця — для цього перераховуйте свою готівку вранці.
Залізне правило
НІ: лінуйтеся, заздріть, чекайте на манну небесну, скаржтеся на відсутність грошей, обговорюйте фінансові проблеми інших, беріть чужого, дозволяйте себе обраховувати, говоріть «мені стільки ніколи не заробити».